RBD FAN TÜRKİYE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD FAN TÜRKİYE

..!BİZ ASİ'YİZ REBELDE'CİYİZ! AİLEMİZE HOŞGELDİN!.. =)

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sonsuza Kadar *

+3
rebel angel
ponchita
aYLnn*
7 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 12:58 am

peki ala Haha
aYLnn*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
aYLnn*

Kadın
Ruh Hali : Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 Canliwc6

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 2:54 pm

5.Bölüm

Esra: yaa aramam lazım zekiyi. ayrılmak istediğimi söyliceeem
Melda: ya esra saçmalama Off yarın ararsın şimdi olmaz. kafan güzel zaten Neutral
Esra: aaa o zaman ben masaya çıkıp oynıcaaam çok sıkıldım :E
Melda: esraaaaaa Aaaaa

Biri esranın kolunu tutar...

Arda: napıyosun sen ?
Esra: sen de kimsin ?
Arda: adım arda ama şimdi bunun önemi yok. bak bunu yapma tamam mı ?
Esra: sen neden karışıyosun bana yaa Mad
Arda: bu kadar güzel bi kızı böyle görmek istemiyorum da ondan. hadi gel şuraya oturalım
Esra: Embarassed

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Leylim: can Sad
Can: ne var leylim ?
Leylim: şeyy... ben çok özür dilerim. sana çok kötü davrandım. hiç istemediğim şeyleri söyledim. bana kızmakta çok haklısın evet ama lütfen bu seferlik affet çok üzgünüm Sad ...bişey söylemicek misin ?
Can: tamam leylim önemli değil. başka bişey yoksa arkadaşlarım bekliyo
Leylim: can lütfen böyle yapma Sad
Can: hoşçakal

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Burak çok mutsuz bir şekilde herkesten uzakta oturuyordur...

Derin: yanına oturabilir miyim ?
Burak: olur
Derin: senin canın mı sıkkın ?
Burak: biraz
Derin: bana anlatabilirsin
Burak: önemi yok derin (kalkar)
Derin: (burağın elini tutar) dur nereye gidiyosun ? otur lütfen benim de canım çok sıkkın Sad
Burak: (oturur) sana noldu ?
Derin: (başını burağın omzuna koyar) ben birini seviyorum hatta ona aşığım ama o beni farkedemicek kadar kör, ona ne kadar değer verdiğimi görmüyo ve ben her gece onu düşünüyorum ama bundan haberi yok Sad
Burak: kimmiş o aptal ?
Derin: ( burağa yaklaşır,uzun uzun gözlerine bakar ) o aptal sensin (burağın dudağını öper ve burak da karşılık verir)

Aylin, burağı ararken onu derinle öpüşürken bulur ve neye uğradığını şaşırır.
O sırada büşra da olan biteni uzaktan izliyordur.

Büşra: işte bu kadar
Derya: bunu yapmamalıydın büşra. bu çok ağır Sad
Büşra: hayır bu ağır değil tatlım, sen fazla iyisin Very Happy

Yağız: elini tutmak o kadar güzelki sevgilim Smile beni bidaha bundan mahrum etme olur mu ?
Yağmur: sana bakmak o kadar güzelki sevgilim Smile ama başkasına bakarsan o güzel gözlerini oyarıııııım anladın mı ? Mad Very Happy

Aylin deli gibi ağlıyordur...
Leylim: ayliiiiiin Shocked kanka nolduuu ?
Aylin: leyliim ( leylime sarılır )
Leylim: bebeğim noldu sana. anlat hadi Sad
Aylin: ley-lim (ağlamaktan konuşamıyordur) burak Crying or Very sad
Leylim: kötü bişey mi dedii ? noldu ? sana bişey mi yaptı yoksa ?
Aylin: burak... derinle öpüşüyodu Crying or Very sad
Leylim: neeeeee nasıl ? Shocked

Aylin, Leylimle birlikte partiden ayrılır.

Ve bu sırada partide...
Melda: Arda sana gerçekten çok teşekkür ederim ve tanıştığıma çok memnun oldum ama keşke böyle tanışmasaydık :/
Arda: keşke ama yapıcak bişey yok.ben de çok memnun oldum Smile ben hiç vakit kaybetmeden şu güzel kızı odasına götüreyim Very Happy (esrayı kucağına alır)
Melda: dikkatli ol Smile

tık tık tık
Leylim: giiir
Yağmur: leyliim aylin nasııl ?
Leylim: ayy kızlar çok ağladı ya bildiğiniz gibi değil offff. o pisliği öldürücem Mad
Melda: tamam şimdi bunun sırası değil leylim. aylini uyandırmayalım yarın konuşuruz.esra da sızdı zaten. arda bizim odaya götürdü esrayı
Leylim: arda kim ?
Melda: yeni gelmiş okula. yarın tanışırsınız.
Leylim: off yarın okul başlıyo dimii? aylinin gözleri şişti ağlamaktan ya kesin derse girmek istemicek Sad
Yağmur: off kardeşim benim ya Sad
Melda: Sad

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Arda: hadi bakalım güzel kııız şimdi güzelce uyu ( esrayı yatağına yatırır.tam gidecekken esra kolundan tutar)
Esra: gitme Sad
Arda: gitmeliyim
Esra: (kalkıp yatağa oturur.pek kendinde değildir) kimse beni böyle sahiplenmedi biliyomusun Sad bi sevgilim var ama bi kere bile beni kıskanmadı,bi kere bile öpmedi beni düşünsene öpmedi. bana bi kere olsun aşkla baktığını görmedim... Crying or Very sad offf yani sen...
Arda: anlıyorum ama sen şimd... (lafını bitiremeden esra ardanın dudağına yapışır, arda da karşılık verir Very Happy )

Leylim: hadi ayliin uyan artık be kanka.biz hazırlandık bilee.
Aylin: ben gelmiyorum
Yağmur: saçmalama kalk hadi
Aylin: hayır hayır hayııııır Aaaaa onun yüzünü görmek istemiyorum off lanet olsun Sad
Leylim: aynı sınıfta olduğumuzu da nerden çıkardın aylin ya. o kadar kişi var onu mu bizim sınıfa koyucaklar
Aylin: okulda görmicekmiyim sanki
Melda: kızlaaar. aa aylin uyuyomusun hala ?
Leylim: burağın yüzünü görmek istemiomuş
Yağmur: ıı tamam sen de bikaç gün sınıftan çıkmazsın aylin
Melda: aaa saçmalamayın yaa olur mu öyle şey. sen kötü bişey yapmadınki aylin nie kaçıosun ?
Yağmur & Leylim: çok doğru Smile
Melda: kaçması gereken biri varsa o da burak
Yağmur & Leylim: çok doğru Smile

tık tık tık
Esra: kızlar size anlatmam gereken şeyler var Neutral
Kızlar heycanla esraya bakarlar...
Esra: dün gece ben zekiyi aradım Neutral herşeyi konuştuk ve... ayrıldık.
Kızlar: Shocked
Melda: ben sana arama demedim mi esra Mad kafan güzeldi yaa
Esra: hayır hayır merak etme gece aradım kendime geldikten sonra. ve gayet normal bi şekilde ayrıldık.inanmayacaksınız ama bana artık eskisi gibi şeyler hissetmiyomuş
Aylin: yaa Sad
Esra: merak etmeyin hiç üzülmedim.aksine o kadar rahatladımki Smile vee söylemem gereken bişey daha var Neutral
Kızlar yine heyecanla esraya bakarlar...
Esra: dün arda beni odama bıraktı ya...bana karşı o kadar ilgiliydi ki ben... onu öptüm Embarassed
Kızlar: neeeeeeeeeee Shocked
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 3:31 pm

wuuuuuuuuwwwwwwwwwwwww süpersn kardeşşmmm benmmmmmmmmm

yeni bölümü istiooruumm pls =(
aYLnn*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
aYLnn*

Kadın

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 3:33 pm

sağ ol kardeşiiiiiiiiim Smile

mümkünse önce sen yeni bölümü yaaaaaaaaaaaaaaaazzzzzz Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 3:35 pm

bakarıısss Haha
aYLnn*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
aYLnn*

Kadın

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 4:17 pm

bakma yaz Haha
ponchita
Süper Moderatör
Süper Moderatör
ponchita

Kadın
Meslek : dulcemin asistanıyım...
Lakap : Asi,Ponchita
Ruh Hali : Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 Gevezetz3

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 6:03 pm

oyyy oyyy süpperr yhaaa esra bnm ynmda sızdı Haha ellerine sağlıkk tatlımm süperrr grçktn
https://rbdfantr.yetkin-forum.com/index.forum
rebel angel

rebel angel

Kadın
Meslek : ögrenci
Lakap : asi melek

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 10:48 pm

ellerine saglık cnm süperr olmuss =))
https://rbdfantr.yetkin-forum.com
poncho_melike

poncho_melike

Kadın
Meslek : Maleseff Öğrenci =)))
Lakap : Melik

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 1:28 pm

Çok güzel olmuşş canım Smile
aYLnn*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
aYLnn*

Kadın

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 4:09 pm

çok teşekkür ederim hepinizee =)
aYLnn*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
aYLnn*

Kadın

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 8:56 pm

6.Bölüm

Herkes sınıflara girerken...
Esra: bakar mısın?
Arda: ben mi?
Esra: evet. şey...ben dün için çok...
Arda: çok üzgünsün. bi hata yaptın ve şimdi pişmansın. sevgiline ihanet ettiğini düşünüyorsun.neyse tahmin etmiştim hoşçakal
Esra: hayır hayır dur... sadece... ben dün seni öptüm çünkü senden çok hoşlandım ve bana ilgili davranman çok ama çok hoşuma gitti Smile ayrıca bi sevgilim de yok artık sana anlatmıştım nası biri olduğunu ve bu sabah ayrıldık. böyle davranmasının nedeni de beni artık sevmemesiymiş Smile ya aslında ben seni pat diye öptüm ama asıl sen bundan rahatsız olmuş olabilirsin :/ dün geceden beri bunu düşünüyorum Sad
Arda: kesinlikle hayır Smile uzun zamandur bu kadar güzel bi kız beni öpmemişti (esraya yaklaşır ve onu öper)
Esra: işte buna çok sevindim Very Happy (tekrar öpüşürler)

Herkes sınıftadır...
Leylim: bak yok işte burak salağı kanka. asma artık suratını
Yağmur: evet kanka hadi
Aylin: evet ama derin burda malesef. neyse kızlar siz de sıkmayın canınızı atlatırım Sad
Yağmur: biz hep yanındayız Smile

Yeni gelenler öğretmenlerle tanışır, bütün gün sohbetle geçer.Leylim gün boyu Can'ı izler.Derin pis pis sırıtarak Aylin'e bakar.
Ve son ders de biter...
Burak sınıfa gelir ve derinin yanına oturur...

Derin: aşkııım bugün odama gelmelisin bişey konuşmalıyız Embarassed (burağa sarılır)
Burak: ıı... tamam olur
Aylin: of kızlar daha fazla dayanamayacağım Sad (sınıftan çıkar burak da aylinin arkasından bakar)

1 hafta böyle geçer...

Leylim akşam tek başına dışarda oturuyordur...

Can: bu saatte tek başına oturduğuna göre canın çok sıkkın olmalı Neutral
Leylim: can Sad
Can: sana haksızlık yapıyorum galiba
Leylim: tam 1 hafta oldu ve biz tek kelime bile etmedik. sana baktığımı görüyorsun ama hiçbişey söylemiyorsun. ne kadar mutsuz olduğumu görmüyor musun? Crying or Very sad bunu yapmamalıyım gidiyorum
Can: (leylimi kolundan tutar) herşeyin farkındayım.biraz yaşadıklarımı yaşamanı istedim sadece.
Leylim: (bağırarak)fazlasıyla yaşıyorum caaan.1 haftadır ağlamadan uyuduğum tek bir gece bile yok ve ben artık buna dayanamıyorum.senden özür diledim ama beni dinlemedin. sen benim neler yaşadığımı bilmiyorsun ne kadar yıprandığımı.sadece erkeklerden iğrenen biri olduğumu sanıyorsun.ben...
Can: tamam sakin ol... haklısın abarttım özür dilerim... herşey için Sad
Leylim: ben... lanet olsun her gün bunun bedelini ödüyorum Crying or Very sad
Can: (leylime sarılır) tamam... artık bişey söyleme... seni deli gibi seviyorum... artık ağlamanı da istemiyorum
Bütün gece uzun uzun konuşurlar. Leylim geçmişte yaşadıklarını Can'a anlatır.

Haftasonu...
Müdür: evet arkadaşlar herkes geldiyse artık okulumuzun havuzunu kullanıma açabiliriz. keyfinize bakın çocuklar Smile
Herkes müdürü alkışlar ve havuza girmek için hazırlanırlar...

Can: hadi aşkııım
Leylim: geliyorum
Yağız: hadi bebeğim havuzaa
Yağmur: tamam aşkım gelicem... hadi aylin havuza girelim
Aylin: hiç keyfim yok güneşlenicem ben
Yağmur: peki tatlım Neutral
Yağmur: nolucak bu kızın hali ya Sad
Leylim: bi bilsem:( can da çok kızıyo burağa ama burak bu konuyla ilgili hiç konuşmuyomuş
Yağmur: aptal Mad

Derin aylinin gözü önünde sürekli burağa yakınlaşır aylin bunlara daha fazla dayanamaz ve hızla okula doğru yürür...
Birden melikeyle çarpışırlar...
Melike: aylin bu ne acele böyle ?
Aylin: pardon Neutral
Melike: önemli değil tatlım da... sen iyi misin ?
Aylin: iyiyim sanırım...ya da... (bayılır)
Melike: aylin ayliiiinnn... olamaz Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 Icon_pale
Melike hemen havuzun yanına gider...
Melike: Çocuklar ayline bişey oldu
Burak: ne noldu ayline ?
Kızlar: nolduuuuuu ?
Melike: bayıldı Neutral
Emre: yüksel hemen bi taksi çağır
Emre hemen aylinin yanına koşar, burak da peşinden koşar ama yetişemez. emre çoktan aylini kucağına almıştır... bi taksiye binerler ve kızlar da peşlerinden gider...
Burak: tabi sevgilisi varken benim burda olmam çok gereksiz
Derya: sevgilisi mi ? emre miii ??

Hastane...
Emre: neyseki önemli bişey değilmiş
Yüksel: tansiyonun düşmüş sadece
Aylin: çok teşekkür ederim çocuklar. şimdi iyiyim Smile
Leylim: çok korktuk kardeşim
Yağmur: iyi misiiiiiin ?
Aylin: korkmayın kızlar ben çok iyiyim. sadece tansiyonum düşmüş işte önemli bişey değilmiş Smile
Esra: daha fazla burda kalmanı istemiyorum aylin. hadi çocuklar arda bizi arabasıyla okula bırakacak.

Burak: Can inanmıyorum ya. off lanet olsun kendime inanamıyorum. ben nasıl böyle bişey düşünebildim offf Off
Can: ben sana demiştim abi onlar emreyle sadece arkadaş diye. çok aptalca bişey yaptın şimdi derinle birliktesin. ayline bunu nasıl yaptın anlamıyorum.bi de bunu bana daha yeni anlatıyosun Mad
Burak: off can o kadar aptalımkiii. derini hiç sevmediğim halde onunlayım.offf. aylinle konuşmalıyım
Can: kesinlikle konuş ve bu saçmalığa bir an önce son ver burak Mad seni affedeceğinden de şüpheliyim. kızın gözü önünde derinle öpüştün abi yuh ya Mad
Burak: ooff kanka çok haklısın offfff Sad

Akşam kızların odasında...
Aylin: ya kızlar siz çıkın beni merak etmeyin. daha kaç kere söylicem ben iyiyim. hadi sizinkileri bekletmeyin Very Happy
Leylim: tamam kanka yine de bişey olursa sıkılırsan falan ara bizi
Aylin: tamam hadi gidin Very Happy
Yağmur & Leylim: seni seviyoruuuuuz Very Happy
Kızlar çıkar...
Tık tık tık...
Aylin: yine ne unuttunuz kızla... burak Shocked

Leylim: hadi havuza girelim Very Happy
Yağmur: saçmalama kızıım bu saatte
Leylim: aa saatin nesi varmış yaa Very Happy aşkım hadi biz gireliim
Can: tamam aşkım hadi
Leylimle can havuzda öpüşüyorlardır...
Yağmur: ohooo bunlar uçtu Very Happy
Yağız: biz de uçalım mı bebeğim Kıro xD
Yağmur: bana uyar Very Happy
Yağızla Yağmur da öpüşürler...
Esra: yaa inanamıyorum sana ya beni nasıl da etkiledin Embarassed
Arda: sen de o sarhoş halinle bile beni etkilemeyi başarmıştın Very Happy
Esra: seni seviyorum
Arda: ben de Very Happy
Melek: arda
Arda: Melek Shocked

Aylin: çabuk dışarı çık çabukk Mad
Burak: aylin dur lütfen konuşmamız lazım
Aylin: seninle konuşacak hiçbişeyim yok benim anladın mı ?
Burak: tamam o zaman sen bişey söyleme ama beni dinle lütfen (aylin hiçbişey söylemez)

Esra: siz tanışıyo musunuz ?
Melek: evet. eski sevgilim kendisi Very Happy
Esra: Shocked
Arda: ama söylediği gibi eski hem de çok eski
Melek: ama bu kadar kolay unutmuş olabileceğini sanmıyorum
Arda: unuttum melek çok önce unuttum. (esranın elini tutar) esraya aşığım anladın mı ? aaa doğru sen anlayamazsın. aşk sana çok uzak bi kavram.
Melek: öyle deme arda lütfen Sad bence yeniden deneyebiliriz. ben pişmanım... gerçi bunları başbaşa konuşsak...
Esra: ben engel olmak istemem
Arda: dur esra bunları duymanı istiyorum... bak melek seni görmek istemiyorum. daha önce hayatımdan nasıl çıktıysan şimdi de öyle git. (kolunu sıkar)ben esrayı seviyorum ve eğer onu üzecek bişey yaparsan seni pişman ederim anladın mııı
Melek: kolum acıyo
Arda: anladın mı dedimmm Mad
Melek: anladım bırak kolumu
Arda: güzel... şimdi defol Mad
Esra: ben de gitsem iyi olacak Sad
Arda: hayır aşkım duymadın mı meleğe söylediklerimi.(esranın yüzünü tutar)melek eskiden vardı.gitmeyi kendisi istedi ve gitti daha sonra herşey bitti ilk defa burda karşılaşıyorum onunla.bak... ben seni seviyorum sevgilim sadece seniiii (öpüşürler)
Esra: eğer sen de benim hayatımdan gidersen çok üzülürüm arda...buna dayabilirmiyim bilmiyoru...
Arda: şşşşt... ben hiç biyere gitmiyorum.onun aramızı bozmasına sakın izin verme (sarılırlar)

Burak: yani ben sizi öyle görünce vee...dedim yaa...
Aylin: bizi öyle görünce sen de hiç vakit kaybetmeden gidip derinle öpüştün burak.sizi gördüm.
Burak: Shocked off hayır o beni öptü inan
Aylin: neyse bunların hiçbi önemi yok artık. senin aslında nası biri olduğunu görmüş oldum.bana hissettiklerin gerçek değilmiş. öyle olsaydı...off neyse şimdi git burdan
Burak: aylin hayır...ben çok aptalım biliyorum ne desen haklısın. ben de kendime çok kızgınım gerçekten (elini tutar)
Aylin: (elini çeker) ben artık sana kızgın değilim. bizi öyle görünce derinle öpüştüğün için hiç kızgın değilim, bana hiç bişey sormadığın için, bi açıklama beklemediğin için ve sen de bi açıklama yapmadığın için hiç kızgın değilim, ben seni beklerken,sana güvenirken, birdenbire derinle çıkmaya başladığın için ve her fırsatta benim önümde öpüştüğünüz için,beni bu duruma soktuğun için hiç kzıgın değilim (bağırarak) anladın mı hiç kızgın değiliiiiiiim
Burak: haklısın hem de çok. istediğini söyle bana ama şunu bil ki oyuna getirildik...büşranın oyunuydu hepsi.derya herşeyi anlattı bana.bak emreyle çıkıyosun sandım ve derya beni öptüğünde istemesem de sesimi çıkarmadım.sen nasıl bensiz mutluysan ben de öyleyim demek istedim ama yalan, sensiz o kadar mutsuzumki. aylin sana yalvarıyorum beni affet nolursun ben...çok büyük bi aptallık yaptım sana sormalıydım seninle konuşmalıydım ama yapmadım. senin yerinde ben olsaydım hiçbi zaman affetmezdim ama nolur sen affet.herşeyi düzelticem ve seni mutlu edicem yemin ederim.seni kıskanıyorum lanet olsun yanımda olmanı istiyorum seni öpmek, sana dokunmak, bakmak istiyorum ve buna daha fazla katlanamıyorum.yanımda olmadığın her dakika kendimden nefret ediyorum çünkü biliyorum ki bunun sorumlusu benim. seni seviyorum çok seviyorum Sad
Aylin: asıl benim için buna katlanmak ne kadar zor bilemezsin. her gün seni derinle görmek onu sevdiğini düşünmek,onu öptüğünü ona sarıldığı görmek Sad
Burak: bunlar bidaha olmayacak söz veriyorum.seni çok seviyorum (ayline yaklaşır tam öpecekken...)
Aylin: hayır burak.sen hala derinle birliktesin ve ben... böyle olsun istemiyorum Sad
Burak: haklısın. seni anlıyorum ve herşeyi düzelteceğim söz veriyorum
rebel angel

rebel angel

Kadın

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 10:13 pm

cooook güzel olmus cnm ellerine saglık =)

yaaa lütfen bi daha ki senaryolarınızda beni baskalarının sevgilileriyle göstermeyin kara kedi yapmayın beni lütfen ben öyle biri deilim ve olmamda bu senaryo ama olsun Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 343263
aYLnn*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
aYLnn*

Kadın

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 10:26 pm

tamam canım sen merak etme bi iki bölüm daha böylesin ama sonra hallederiz Very Happy
rebel angel

rebel angel

Kadın

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 10:39 pm

tmm cnm Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 203903
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 6:01 pm

bebeğğmmmm süüpperrsnnnn aşkkmmmmmmm <3

devam devam durmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ponchita
Süper Moderatör
Süper Moderatör
ponchita

Kadın
Meslek : dulcemin asistanıyım...
Lakap : Asi,Ponchita

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 10:13 pm

çok gzl olmş cnm eline sağlık
https://rbdfantr.yetkin-forum.com/index.forum
aYLnn*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
aYLnn*

Kadın

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 11:15 pm

sağ olun kızlaaaaaaaaaar =)
poncho_melike

poncho_melike

Kadın

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 3:20 pm

süpersinn ayln devamını bekiyoruzz...!!
aYLnn*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
aYLnn*

Kadın

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 9:15 pm

sağ ol cnmmm =)
@N@H!KOL!K
Co-Admin
Co-Admin
@N@H!KOL!K

Kadın
Meslek : ÖĞrenci
Lakap : Anahi'nin kardeşi =) AnnYKoLiK // Anahi'ye Tapan Kişilik xD
Ruh Hali : Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 Manyakrp5

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 8:27 pm

Ayy ttlımm mükemmel olmuşş. Off süper yaa. Öküz Burak xD En yakı zamanda düzeltecek o yaa dedi bana xD Emeğine yüreğine sağlık ttlım (= Ve yeni bölüm lütfen Very Happy
http://www.rbdfantr.yetkin-forum.com
aYLnn*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
aYLnn*

Kadın

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:57 pm

sağ ol bebeğim Very Happy birazdaaaaan Very Happy
aYLnn*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
aYLnn*

Kadın

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 10:35 pm

7.Bölüm

Ertesi gün...
Yağmur: nası yani sırf bu yüzden mi derinle birlikte Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 926637
Aylin: evet aynen anlattığım gibi Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 343263
Leylim: biran önce herşeyi düzeltse çok iyi olur Mad
Esra & Melda: kesinlikle
Aylin: neyse sonra konuşuruz ders başlayacak

Ders sonu...
Burak sınıfa gelir...
Derin: aa sevgilim hoşgeldin Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 203903
Aylin: off buna daha ne kadar dayanacağım ben Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 343263
Büşra: aylini böyle görmek beni çok mutlu ediyo deryacım Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 660818
Derya: Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 926637
Burak: bak derin artık ben senin sevgilim değilim aslında hiç olmamıştım
Derin: nee nasıl Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 9638
Burak: bana oynadığınız oyunu öğrendim
Büşra: Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 9638
Burak: bu arada daha fazla büşrayla takılırsan hep kaybeden sen olacaksın.ona bişey olmayacak.seni kullandı anladın mı ve bunu başardı
Derin: ama burak Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 343263
Burak: ve herşeyden önemlisi bunu yaptığım için dünyanın en aptal insanıyım. (aylini yanına çeker)ben aylini seviyorum hem de deli gibi Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 203903 (aylinle öpüşürler)
Kızlar: Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 203903
Büşra: ama ama ouuuuuuuffffff Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 415970
Deya: sizi böyle görmek çok güzel Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 376503
Burak: sana teşekkür ederim derya Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 376503
Aylin: ben de çok teşekkür ederim Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 376503 mmm... seninle konuşmamız gereken bişey var Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 203903

Derya: emre ?
Emre: de..derya Shocked
Derya: biraz konuşalım mı ?
Emre: tabii

Yağız: sevgilim ben geldim
Yağmur: ıı hoşgeldin
Yağız: şu kitabı bıraksan artık
Yağmur: ama bu benim ödevim
Yağız: (kitabı yağmurun elinden alır) benimle ilgilenir misin artık
Yağmur: pekala (öpüşürler)
Yağız: işte buu :E
Yağmur: tamam ama bu kadar yeter ödevime dönmem lazım Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 203903
Yağız: pffffff Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 926637

Aylin: nası yani şu son sınıftaki ozanla mı yemeğe çıkacaksınız? Shocked
Melda: evet evet evet Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 203903
Leylim: ama melda o çocuğu biliyosun yani çok havalı ve ...
Esra: ve sapığın teki
Melda: hayır kızlar çok değişmiş ve düşünsenize o kadar kızın arasından benimle yemeğe çıkmak istiyo Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 203903
Aylin: bence bu pek iyi bi fikir değil
Leylim: kesinlikle
Melda: benim mutlu olmamı hiç istemiyosunuz değil mi? size inanamıyorum Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 926637 (gider)
Esra: off asıl mutsuz olmasını istemediğimiz için böyle yapıyoruz.o çocuğun beklentileri çok farklııı
Aylin: ama şuan bunu anlaması mümkün değil

Burak: biraz bana vakit ayır lütfen
Aylin: şu andan itibaren tamemen seninim Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 660818
Burak: ne zamandır bunu bekliyordum Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 203903 (öpüşerek odaya girerler)

Leylim: (başını canın göğsüye koyar)evet... sana aşık oluyorum galiba Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 897413
Can: (leylimi alnından öper) ben zaten sana aşığım Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 203903

Melike: abla bunu yapmamalısın. onlar beraberken çok mutlular.
Melek: sen bu işlerden anlamazsın tatlım
Melike: sen anladığın için mi ardayı bi salak için terkettin?
Melek: Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 9638 sen... sen...
Melike: ben çok haklıyım.arda esrayla mutlu olduğu için deli gibi kıskanıyosun ama hepsi senin hatan. şimdi onları ayırmaya kalkma sakın (gider)
Melek: arda benden başkasıyla olamaz

Derya: neden bunları bana daha önce söylemedin
Emre: bunları bildiğin halde benimle olmak istemezsen diye...çok korktum
Derya: keşke söyleseydin.boşuna vakit kaybetmezdik Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 203903
Emre: nası yani? sen şimdi Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 Icon_neutral
Derya: evet. ama şimdi hiçbişey söyleme(öpüşürler)

Emre: aylin deryayla konuşmuşsun
Aylin: evet. kızdın mı
Emre: aa hayır şimdi birlikteyiz. aksine sana teşekkür etmek istedim Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 376503
Aylin: çok sevindim.seni yeniden mutlu görmek çok güzel Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 376503 (sarılırlar)
Emre: hee bu arada sizi gördüm
Aylin: bizi mi ?
Emre: burakla seni öpüşüyodunuz ve... odaya girdiniz... Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 65585
Aylin: aaa öyle bakma emre. tahmin ettiğin şeyi yapmadık Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 203903
Emre: ne yani yatmadınız mı ?
Aylin: şşşt. tabiki de hayır Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 203903 bunun için erken...
Emre: Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 376503

Ozan: yarın akşam yemeğe çıkıyoruz değil mi güzelim Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 832866
Melda: evet Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 897413
Ozan: tamam o zaman sonra görüşürüz Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 922430
Melda: görüşürüüüz Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 897413

Esra: dibin düştü melda kendine gel. yemeğe çıkıyosunuz yani öyle mi ? aslınd...

Melda: beni asla anlamayacaksın esra. rahat bırak

Esra: peki melda sen bilirsin ama sonra...

Melda: yeter. yalnız kalmak istiyorum
Esra: sen bilirsin Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 926637

Melek: ben pişman oldum arda bana inanmalısın Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 343263
Arda: melek yeter artık bunları daha fazla duymak istemiyorum.esra gelecek ve seni yanımda görmesini istemiyorum. git burdan
Melek: ama arda...(esranın uzaktan geldiğini görür) peki sana son bişey söyleyeceğim ve bidaha da karşına çıkmayacağım
Arda: tamam söyle
Melek: yaklaş, kimsenin duymaması lazım
Arda: (yaklaşır) hadi söyl...(melek ardayı dudağından öper ve tam o sırada esra onları görür)
poncho_melike

poncho_melike

Kadın

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 11:56 pm

ya cnm yine çok güzell devamını merakla beklicem Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 660818
@N@H!KOL!K
Co-Admin
Co-Admin
@N@H!KOL!K

Kadın
Meslek : ÖĞrenci
Lakap : Anahi'nin kardeşi =) AnnYKoLiK // Anahi'ye Tapan Kişilik xD
Ruh Hali : Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 Manyakrp5

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 1:01 pm

Ayyy omg! Yine süper yine heyecanlı yine merak uyandırıcı Very Happy Ellerine sağlık Very Happy
http://www.rbdfantr.yetkin-forum.com
aYLnn*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
aYLnn*

Kadın

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 5:20 pm

çok sağ olun kızlar devamı yakında Sonsuza Kadar * - Sayfa 3 922430

Sonsuza Kadar *
3 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki