RBD FAN TÜRKİYE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD FAN TÜRKİYE

..!BİZ ASİ'YİZ REBELDE'CİYİZ! AİLEMİZE HOŞGELDİN!.. =)

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sonsuza Kadar *

+3
rebel angel
ponchita
aYLnn*
7 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 8:37 pm

wuuuwww harika olmuş kardeşim seviormmm snn senaryolarınıııı Embarassed durmak yok yola devam hadi hemen başla Smile
poncho_melike

poncho_melike

Kadın
Meslek : Maleseff Öğrenci =)))
Lakap : Melik
Ruh Hali : Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Canliwc6

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 9:44 pm

müthişşş ya teşekkürlerr cnm Davamını bekliyorumm
rebel angel

rebel angel

Kadın
Meslek : ögrenci
Lakap : asi melek
Ruh Hali : Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Gevezetz3

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 9:45 pm

süperrr olmus saol cnm
https://rbdfantr.yetkin-forum.com
Uckerock
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Uckerock

Kadın
Lakap : kül kedisi :)
Ruh Hali : Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Araniyoby9

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 2:06 am

Ahhh be leylim ağlamanın sırası mı şimdi Haha
Ellerine sağlık tatlım... Devam devam devam Very Happy
aYLnn*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
aYLnn*

Kadın

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 3:45 pm

çok sağoln kızlar hız kesmeden devam edicem Very Happy
ponchita
Süper Moderatör
Süper Moderatör
ponchita

Kadın
Meslek : dulcemin asistanıyım...
Lakap : Asi,Ponchita

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 5:12 pm

aYLnn* demiş ki:
sağ ol hayatm =) senin başına neler gelicek ilerleyen bölümlerde Very Happy

aylinnn korkmeye başladımmm yhaa ne gelio başımaa Sad Crying or Very sad yazık bana
https://rbdfantr.yetkin-forum.com/index.forum
aYLnn*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
aYLnn*

Kadın

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 5:50 pm

sürpriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizzzz Very Happy
ponchita
Süper Moderatör
Süper Moderatör
ponchita

Kadın
Meslek : dulcemin asistanıyım...
Lakap : Asi,Ponchita

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 10:22 pm

ühüüüüü Crying or Very sad
https://rbdfantr.yetkin-forum.com/index.forum
poncho_melike

poncho_melike

Kadın

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 10:45 am

Devamı nerde.. Smile
@N@H!KOL!K
Co-Admin
Co-Admin
@N@H!KOL!K

Kadın
Meslek : ÖĞrenci
Lakap : Anahi'nin kardeşi =) AnnYKoLiK // Anahi'ye Tapan Kişilik xD
Ruh Hali : Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Manyakrp5

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 3:08 pm

Ovvvv süperrr Embarassed Ellerine sağlık ttlomm (= Bayıldım öldüm bittim . Çok romantik Very Happy Leylim ağlamasınnnn Crying or Very sad Ben de tam yerinde gelmişim xD Ama olsun en yakın arkadaşımızla ilgili bir şey oluyor. Aşk hayatından daha önemli xD
http://www.rbdfantr.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 1:33 am

muhahaha söz konusu benim ln beniimm başlarım aylinin aşk haytından ben daha önemliiyim huuuhh!! Very Happy
aYLnn*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
aYLnn*

Kadın

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 2:33 pm

heralde kızııım Very Happy
aYLnn*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
aYLnn*

Kadın

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 2:38 pm

4. Bölüm

Büşra: yükseeel yarın akşam yeni öğrencilerle kaynaşmak için bir parti var biliyorsunki.birlikte gitsek veeee bi güzel kaynaşsak Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 203903 nasıl olur tatlııım
Yüksel: ııı... şeeey... yapma büşra Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Icon_pale
Büşra: ne o ? yoksa beni çekici bulmuyor musun Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 343263
Yüksel: hayır tam aksine... sen çok...
Büşra: ee o zaman ? sen de istemiyor musun
Yüksel: (içinden: oğlum bu kız aylinlerin en büyük düşmanı. sakın böyle birşey yapma partiye bu kızla gidersen aylinlerin yüzüne nasıl bakarsın.kendine hakim ol.bu da büşranın yeni bi planı.bu yaptıklarına kanma sakın) hayır istemiyorum Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 926637
Büşra: nasıl yanii ? ne demek istemiyorum Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 926637
Yüksel: anladın işte istemiyorum kızım. şimdi git burdan hadiii
Büşra: ama..sen..offf... sen kaybettin yüksel Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 926637
Yüksel: ben kaybetmem kızım
Büşra: bunu ödeyeceksin Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 926637
Yüksel: hadi dışarıııı (kapıyı suratına kapatır)

.............................................................................................................................................................

Aylin: kızım dalga geçme benle, leylim hayatta ağlamaz
Yağmur: saçmalama kızım niye dalga geçeyim. ağlıyo dedim sana. (odanın kapısını açar) al kendi gözlerinle gör
Aylin: leyliiiiim Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 9638 bu ne hal kardeşim ?
Leylim: çıkın dışarı beni bu halde görmenizi istemiyorum Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 343263
Aylin: saçmalama hayatta çıkmam
Leylim: çıkın dedim. lütfeeeen beni yalnız bırakın Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 287100
Yağmur: hadi kalk yerden hayatım. nolduğunu anlat bize
Leylim: bırak beni yağmur lütfen. bana acımanızı istemiyorum
Yağmur: bizim sana acıdığımızı da nerden çıkardın Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Icon_neutral (ne yapacağını bilemez.ayline bakar)
Aylin: aaaa leylim saçmalıyorsun. kardeşiz biz unuttun mu ? tam 14 senedir birbirimizin yanında olduk. bugün de olmayacaksak hiç olmayalım. ama ben hayatta burdan dışarı adımımı atmam. hemen kalk. kendini topla. çabuk elini yüzünü yıka ve buraya gel... çabuk dedim

Leylim yukarı çıkar elini yüzünü yıkar ve yatağına oturur. aylin ve yağmur da yanına otururlar.

Aylin: evet anlat bakalım leylim
Leylim: ben... çok aptalım. kendime inanamıyorum. bugün...
Yağmur: noldu bugün ?
Leylim: bugün can bana ondan nefret edip etmediğimi sordu ben de etmediğimi söyledim sadece benden hoşlananlardan nefret ettiğimi düşünüyor ve sorunca evet dedim. neden diye sordu ve onu tersledim ona pislik dedim ve onu orda öylece bırakıp gittim.oysa can çok iyi biri. beni gerçekten sevidiğini hissettim ama neden bunu yaptım bilmiyorum.aslında çok güçsüzüm.ben çok kötü biriyim kızlar. sizin kardeşliğinizi bile haketmiyorum
Aylin: saçmalama leylim Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 926637 geçmişte zor şeyler yaşadın ve biz de bunlar olurken yanındaydık.yaşadığın şeyler kolay değildi.
Leylim: evet. ben o kadar kötü biriyim ki eski sevgilim beni kuzenimle aldattı ve benim en değerli eşyalarım alıp kaçtılar. merve bizde kalırdı mertle çok yakınlardı bense buna çok sevinirdim. ama o kadar aptalmışımki göremedim.ama suç bendeydi.hiç bi zaman tam anlamıyla onun yanında olmadım.bunun şimdi farkına varıyorum Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 343263
Aylin: saçmalama sen aptal falan değilsin. ayrıca sen her zaman onun yanında oldun.
Leylim: hayır. bunları söylemek zorunda değilsin. hatalı olduğumu siz de çok iyi biliyorsunuz. beni çok uyardınız ama ben dinlemedim Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 343263
Aylin & Yağmur: Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 343263
Leylim: neyse kızlar ben artık herşeyin farkındayım ve beni gerçekten sevenleri görebiliyorum.onların yanında olacağım söz veriyorum.ve sizi çok seviyorum
Aylin & Yağmur: biz de öyle Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 376503
Leylim: sonsuza kadar kardeşiz dimi?
Yağur: sonsuza kadar Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 376503
Aylin: Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 376503

sarılırlar...

Aylin: hadi bakalım kalkın ve şimdiden yarınki parti için hazırlanın Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 203903
Yağmur: kesinlikle Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 203903 veee... size süper bi haberim var Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 203903 yağızla tekrar birlikteyiiiiz Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 203903
Aylin: işte bu süper Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 203903
Leylim: çok sevindim kardeşim Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 203903

..........................................................................................................................................................

Veeee parti...

Esra: ben biliyorum zeki beni kesinlikle sevmiyo Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 287100
Melda: offf esra yeter ya sabahtan beri aynı şeyi söylüyosun. neden sevmesinkiiiiii Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 415970
Esra: sevmiyo işte melda. bi kere bile beni kıskanmadıııı.bi kere bile bana karışmadııı Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 343263
Melda: ama bu seni sevmiyo demek diilkiiii
Esra: öyle işteeee Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 797705 beni doğru olmayan şeylere inandırmaya çalışma Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 797705 yeter yaaa böyle daha çok üzülüyorum ben Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 797705 bi insan anlamaz mı karşısındakinin onu sevip sevmediğini. ben anladım işte sevmiyo Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 343263
Melda: tamam kızım sakin ol. bi dakka gel bi otur şuraya.nerde o iyimser esra ? nerde herşeye iyi tarafından bakan esra ??
Esra: meldaa... ben... sanırım artık zeki'yi sevmiyorum Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 343263
Melda: ne Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 9638
Aylin & Leylim & Yağmur: neeeeeeee Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 9638
Melda: siz nerden çıktınız ?
Leylim: onu bırak da... esra sen zeki olmadan dışarda gezmessin bile. emin misin ?
Esra: eminim kızlar. kesinlikle... ya blmiyorum artık adını duyunca eskisi gibi heycanlanmıyorum. belki de benim içimdeki sevgi bittiği için bunları bahane ediyorum :/ ondan ayrılıcam. hatta şimdi arayacağım
Melda: duuur bırak telefonu kızım saçmalama. ayrıca daha fazla içme. sarhoş olacaksın. biz seni hayatta taşıyamayız odaya.
.............................................................................................................................................................

Büşra: off pişman edicem o salakları Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 926637
Derin: tamam abartma tatlım bu kadar
Büşra: kızım sen daha yenisin. öğrenecek çok şeyin var
Derin: Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 122274
Büşra: aa bi dakka Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 203903 bi planım var Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 203903 Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 65585
Derya: yine nasıl bi planın var acaba
Büşra: derin sen buraktan hoşlanıyosun dimi?
Derin: evet hem de çook Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 897413
Büşra: tamam o zaman.bu işten çok karlı çıkacaksın Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 65585
Derya: işte bunu yapma büşra Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 343263

Burak: aylin ? bugün konuşabilir miyiz artık ?
Ayin: tabii. gidelim Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 203903
Esra & Melda & Leylim & Yağmur: Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 203903 Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 203903
Aylin: sonunda kızlar sonundaa Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 426522 ya ama bu sefer de söyleyemezde Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 343263

............................................................................................................................................................

Aylin: evet bu sefer hemen söyle de yine yarım kalmasın Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 203903
Burak: bence de Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 203903 aylin ben....
Emre: aylin konuşabilir miyiz ?
Burak: yine mi yaaaa Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 926637
Aylin: emreeeee bu ne haaal (hemen ayağa kalkar ve emreyi ayakta tutmaya çalışır) neden bu kadar çok içtin ?
Emre: ayliin
Aylin: noldu Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 343263
Emre: konuşmamız lazım
Aylin: tamam gel. yavaaşşş. burak çok özür dilerim Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 343263 ben... hemen dönerim. söz veriyorum
Burak: tamam ben de geleyim istersen
Emre: hayır sadece ikimiz konuşacağız Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 926637
Aylin: Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Icon_neutral
Burak: Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 926637

Aylin: noldu emre hadi anlat artık Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 343263
Emre: ayliiin ben aşık olduuuum Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 287100
Aylin: kime Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Icon_neutral
Emre: derya'ya
Aylin: ne Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 9638
Emre: ve bunu sana nasıl söyleyeceğimi bi türlü bulamadım. ben çok özür dilerim Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 343263
Aylin: neden ?
Emre: senin düşmanın onlar Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 343263 ben çok özür dilerim Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 287100
Aylin: emre tamam aşk bu sonuçta. kime aşık olacağını seçemiyosun... ve derya o kadar da kötü bi kız değil Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Icon_neutral
Emre: gerçekten miii Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 203903 sen...sen... çok iyi bi dostsun.her zaman yanımda oldun seni çok seviyoruuuuuuum (sarılırlar)

Tam o sırada burak da onları izliyordur.malesef konuşmayı sadece seni seviyorum kısmından itibaren duymuştur ve malum sarılmayı görmüştür.
@N@H!KOL!K
Co-Admin
Co-Admin
@N@H!KOL!K

Kadın

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 3:01 pm

Ayyy tam dizilerdeki gibi. Çok feci bir yanlış anlama Neutral Emeğine sağlık ttlım. Yine mükemmel bir bölüm çıkartmışsın. Ya Ay Yapım ile anlaşıp bunu diziye çevirelim xD
aYLnn*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
aYLnn*

Kadın

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 3:03 pm

ay teşekkür ederm bebeiiim Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 376503 şu dizi işini bi düşünelim Very Happy
@N@H!KOL!K
Co-Admin
Co-Admin
@N@H!KOL!K

Kadın

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 3:06 pm

Bence de. Fikir benden çıktığı için kazanılan paranın %35'ini isterim Very Happy
aYLnn*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
aYLnn*

Kadın

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 3:09 pm

oooooooooooouuuww çok uyanıksn Very Happy
@N@H!KOL!K
Co-Admin
Co-Admin
@N@H!KOL!K

Kadın

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 3:29 pm

Heralde kızım. Devir kriz devri. Prayı neden bulsam diye düşünüyorum xD
rebel angel

rebel angel

Kadın
Meslek : ögrenci
Lakap : asi melek

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 3:57 pm

cooook güzel olmus cnm ellerine saglık =)
https://rbdfantr.yetkin-forum.com
aYLnn*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
aYLnn*

Kadın

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 5:46 pm

teşekkür ederim cnm =)
poncho_melike

poncho_melike

Kadın

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 7:24 pm

vavvv süper ya teşekkürlerr cnm
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 10:02 pm

oouuufff süper meleeğiiiimmmmmm dizilerdeki gibiiiiiiiiiiiiii.... ve bu arada katılıorm yağmura ay yapımla anlaşmamız lazım acilleennn Very Happy
aYLnn*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
aYLnn*

Kadın

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 10:25 pm

ayyy kardeşm yerim seni beeen çok teşekkür ederm=)

melikecm çok saol =)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 2:39 am

biran önce benii canla seviştirmeni dilliyorum Cool şimdiden saol Smile
aYLnn*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
aYLnn*

Kadın

MesajKonu: Geri: Sonsuza Kadar *   Sonsuza Kadar * - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 8:26 pm

hahahahahahha Haha Haha

bunu not ediyorum kardeşim dizinin akışına göre bakıcaz Very Happy

Sonsuza Kadar *
2 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki