RBD FAN TÜRKİYE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD FAN TÜRKİYE

..!BİZ ASİ'YİZ REBELDE'CİYİZ! AİLEMİZE HOŞGELDİN!.. =)

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

alttaki cevap verr!!!!

+2
@N@H!KOL!K
Uckerdem
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Uckerock
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Uckerock

Kadın
Lakap : kül kedisi :)
Ruh Hali : alttaki cevap verr!!!! - Sayfa 2 Araniyoby9

alttaki cevap verr!!!! - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: alttaki cevap verr!!!!   alttaki cevap verr!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 3:08 pm

Kararsızım Very Happy

Favori markan Very Happy
@N@H!KOL!K
Co-Admin
Co-Admin
@N@H!KOL!K

Kadın
Meslek : ÖĞrenci
Lakap : Anahi'nin kardeşi =) AnnYKoLiK // Anahi'ye Tapan Kişilik xD
Ruh Hali : alttaki cevap verr!!!! - Sayfa 2 Manyakrp5

MesajKonu: Geri: alttaki cevap verr!!!!   alttaki cevap verr!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 3:36 pm

Adidasss tek geçerim Very Happy

Favori bilekliğin?
http://www.rbdfantr.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: alttaki cevap verr!!!!   alttaki cevap verr!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 6:51 pm

Gs biLekliğim tabiki =)

en büüyk korkun ?
@N@H!KOL!K
Co-Admin
Co-Admin
@N@H!KOL!K

Kadın

MesajKonu: Geri: alttaki cevap verr!!!!   alttaki cevap verr!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 3:40 pm

Rezil olmakk.

En çok beslemek istediğin hayvan?
aYLnn*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
aYLnn*

Kadın
Ruh Hali : alttaki cevap verr!!!! - Sayfa 2 Canliwc6

MesajKonu: Geri: alttaki cevap verr!!!!   alttaki cevap verr!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 4:29 pm

kedi Embarassed

en sevdiğin araba modeli ?
@N@H!KOL!K
Co-Admin
Co-Admin
@N@H!KOL!K

Kadın

MesajKonu: Geri: alttaki cevap verr!!!!   alttaki cevap verr!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 3:00 pm

Mini Cooper. Bana alın o arabayıı :'(

alttaki cevap verr!!!! - Sayfa 2 9228_1103974760575_1262910309_30253157_4062386_n

Beren Saat'in arabasıı ^^ Ama ben onda olduğu için eğil çok şirin olduğu için isteiyorum(=

Telefonunu kıran çok yakın arkadaşına ne tepki verirsin?
@N@H!KOL!K
Co-Admin
Co-Admin
@N@H!KOL!K

Kadın

MesajKonu: Geri: alttaki cevap verr!!!!   alttaki cevap verr!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 3:01 pm

Arkadaki de Kıvancın (=
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: alttaki cevap verr!!!!   alttaki cevap verr!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 1:47 am

yha 2 gün içinde parayı bulur yada bütün sırları ortaya çıkar Smile

bunee yha kısakısa cevaplar..

alttaki en son aşık olduğun kişiyi anlat bize bakışmalarınızı knuşmalarınızı detaylııcaaa nerde nerede tanıştınz vsvs.. tüm hikayee uzun cevap istiyorum yazmaya cesartn yoksa hiç yazma pls Smile
@N@H!KOL!K
Co-Admin
Co-Admin
@N@H!KOL!K

Kadın

MesajKonu: Geri: alttaki cevap verr!!!!   alttaki cevap verr!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 2:37 pm

Çook uzun yazamayacağım malum internet cafe zorlukları Sad

Dersanede tasnıştık. Genellikle ben ona bakmışımdır .( dersanede derslerde. Mal gibi duygucuklarımı itiraf ettim o ben itiraf etmeden 4 gün önce başka kız ile çıkmaya başlamış. 3'ğn 1'ini gördüm yani. Pek bi konuşmamış olmdı. Okulda çook neşeli bi tipmiş ama dersanede kerpeten ile laf alınırdı ağzından Sad Çok bi muhabbetim olmadı Neutral İşte böyle. ben hala mal mal duygularımı yenmeye çalışıyorum (=

Alttaki sen anlat bakalım bana sorulan sorunun cevabını..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: alttaki cevap verr!!!!   alttaki cevap verr!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 2:16 am

peki xD aslında gaet net bliosnz ama nese Very Happy

7.ci sınıfın başlarındayım normalde okuldaki herkezi tanırım herkezde beni bi kişiyi atlamışım Very Happy neyse eski kanka S. (kız) okulun son günü , karne günü karnelerimizi aldık dolmuşa bindik eve gitcez..S. geçti birinin yanına oturdu öyle çok sessiz bi tip çocuk normalde görüyordum ama adını sorma gereği bile duymadım çünkü gerizekalı birşeydi..neyse parayı verdim oturdum S.nun yanına..ben çok sıcak kanlı biriyimdir herkez bilir arkadaş canlısı vsvs.. S. sordu kaç tane diye 4müydü neydi bende sordum adın neki senin dedim..G.... dedi çok souk bi tavırla (adları sölemioormm Very Happy ) hmmm iiy sendemi gazinoda oturuosun dedim evet dedi gine aynı tavırla tmm dedim sonra indim bu ikisi yola devam ediyorlar Very Happy 15 tatildeiz S.lara gittim ikimiznde msn açık onda G.. açıkmış ve ben boş dururmuyum ee yanımdakide gazı verince hiç durmam tabi Very Happy sövdüm öyle epey bi oda sövdü (zaten dolmuş olayında birbirmzden nefret etmştik)sonra durduk birden aynı anda özür diledik.. Very Happy sonra msneme eklemiştim daha iiyi sövmek için ama tam tersi olup çok iyi anlaştık..zaman geçti ve çocuk tam kafa dengim çıktı allahım herşeyimiz aynıı tamamen ve en öenmlisi ikimizde çılgın,deli, yüzsüz ve ukalayız :Dsonra zaman geçti geçti okulda hep beraber olduk geziyoruz ediyoruz..msnde konuşuyoruz okulu asıyoruz en sonunda kanka olduk.. bunu bigün bizim eve çağırdım artık okadar samimiyizki herkez biliyor kankalığımızı geldi tabu felan oynadık msneleri hackledik Very Happy sonra çıktık dışarı abur cubur almaya gidiyoruz bu bi salaklık yaptı bişiy demişti hatırlamıyorum bende küstüm önden önden yürümeye başladım sonra geldi belimden sarıldıı felan ve insan ister istemez diyo bu bana aşıkmıki diye..bendede oldu aama kafamdan hemen sildim onu sonra bu saçımı felan okşmaya başladıı.. ii güzel kankam cnmm benm diorum tabi ben ona ve hiç art niyet düşünmüyorum bilee.. ama ogün bakışları tuhaftı kabul ediyorum Very Happy neyse zaman geçtii ve bütün okul bizi çıkıyo sanıyor.. aynen şöleler ''oo çıkıyomusunuzzz,çok yakışıyorsunuz,aa nie çıkmıyorsunuz'' gibi binsürü laf sylenior ikimizede.. ben her sefrnde yok desemde G.. her seferinde çıkıyorus diyormuş ve bunu bana snıf arkadaşım söyledi..vee işler ozaman karıştıı..milllet ona sorduğunda evet çıkıyoruz seviyorum onu demeye başladı herkeeezeeee... sonra gidip sormak istemedm utandım şeydaya sordurdum git sor şunun amacı neymiş diyee..gitti sorduu evet seviyorum demiş..sonra zaman içindi biz çıkmaya başladık..okullarımz ayrıldı 9.sınıfa geçtik derken son kayıt günü aynı okula yazıldığımı farkettm Very Happy sonra gine başladık..herşey mükemmeldi vsvs bu artık yanıma hiç uğramamaya daha sonraları hiç slm vermemeye ve daha sonraları o görünce kaffasını çevirmeye başladı... sorun neydi bilmirum ama eyer yarında böle olursa ayrılcam senden diyerek bi msj attım ve yarınn işte o büyük an Very Happy

Yarın bilim şenliğinde görevliyim ve bi kapıya çıktım G... geliyo sevindim ama sevincim kursağımda kaldı çünkü yavaş yavaş uzun uzun bana bakarak gitti ve bunları yaparken dibimdeydi.. neyse dedim kendi kendime akşamı bekleyim dedim ama tabi bu yaptığı çok koydu.. akşam servise çantamı koydum G...nin geçmesini bekliyorum..geçtii...bizim okulla benziliğin orda birleşik demirler vardır..ordan geçti ve ben sadece bakakaldım tam gidiyoken durdu geri geldi bi süre izledi tkrar gitti tkrar geri adım attı gine bi süre izledi ve servis kalktıı.. tabi ben ağlıyorum millet korkusundan yanıma gelemio Very Happy ayrıldığımıza dair msj attım.. aslında bunlardan en çok koyanda ogün 3.yılımıza giriyo olmamızdı.. 3.yılımızda ayrılmıştık.. sonra ona sevgi dolu bi mail attım.onu affetiğimi hep mutlu olmasını çünkü buunu hakketiğini söyleyen bi maildi.. ve mail atmamasını üstüne basabasa söyledimki atmadı saolsun.. şimdi o hala aynı okula devam ediyor ve ben okulumu değiştirdim... bukadar.. Smile

O 3 yılda okdr çok okdr çok şey yaşandıkii bukadar özetleyebldim wllaaha Very Happy

Hayatında en önemlilerin listesini söyle (örn = 1.ci xxxxx 2. xxx )
ponchita
Süper Moderatör
Süper Moderatör
ponchita

Kadın
Meslek : dulcemin asistanıyım...
Lakap : Asi,Ponchita
Ruh Hali : alttaki cevap verr!!!! - Sayfa 2 Gevezetz3

MesajKonu: Geri: alttaki cevap verr!!!!   alttaki cevap verr!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 10:01 pm

sayıyorum
1.Ailem
2.Dostlarıım
3.Poncho
4.Dulce

kıırdıığğıın en byk pot
https://rbdfantr.yetkin-forum.com/index.forum
@N@H!KOL!K
Co-Admin
Co-Admin
@N@H!KOL!K

Kadın

MesajKonu: Geri: alttaki cevap verr!!!!   alttaki cevap verr!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 7:36 pm

Ayy korkunç bir pot kırmışlığım var Birine biri hakkında dedikidu yapıyordum msn de. Ama kimin yazdığına bakmadan yazmışım. Azz kala cortluyordum zor kurtardım durumu xD

Aldığın en ilginç çıkma teklifi?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: alttaki cevap verr!!!!   alttaki cevap verr!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 12:53 am

o slaktan gelmişti gine direk yanıma gelip 3 çocuk istiorum benimle çıkarmsn demşşti Very Happy allaım yhaa Haha

aldığın en mükemmel çıkma teklifi ?
aYLnn*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
aYLnn*

Kadın
Ruh Hali : alttaki cevap verr!!!! - Sayfa 2 Canliwc6

MesajKonu: Geri: alttaki cevap verr!!!!   alttaki cevap verr!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 9:49 pm

aldığım hiç bi teklif mükemmel değildi malesef :/

alttaki snin aldığın en mükemmel çıkma teklifi ??
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: alttaki cevap verr!!!!   alttaki cevap verr!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 10:38 am

ıımmm..huummm..fatih die bi oğlandan gelmiştii..geldi geçti kabul etmedm bitti :E

alttaki en sevmediğin 5 huyun ve çevrendekilern en sevmediği 5 huyun ..döküüll :E

Senin sevmediklerin

1-
2-
3-
4-
5-

Çevrendekilerin sevmedikleri

1-
2-
3-
4-
5-
@N@H!KOL!K
Co-Admin
Co-Admin
@N@H!KOL!K

Kadın

MesajKonu: Geri: alttaki cevap verr!!!!   alttaki cevap verr!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 5:56 pm

crazygirl_rebelde demiş ki:
ıımmm..huummm..fatih die bi oğlandan gelmiştii..geldi geçti kabul etmedm bitti alttaki cevap verr!!!! - Sayfa 2 660818

alttaki en sevmediğin 5 huyun ve çevrendekilern en sevmediği 5 huyun ..döküüll alttaki cevap verr!!!! - Sayfa 2 660818

Senin sevmediklerin

1-Çok açık sözlü olmam
2-Hayır diyememem
3-Bana yapılan kötü bir şey olsa bile hemen affetmem :S
[aklıma gelenler bunlar :/]

4-
5-

Çevrendekilerin sevmedikleri

1-Çok açık sözlü olmam!
2-
3-
4-