RBD FAN TÜRKİYE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD FAN TÜRKİYE

..!BİZ ASİ'YİZ REBELDE'CİYİZ! AİLEMİZE HOŞGELDİN!.. =)

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz !

+4
srkN İ)
@N@H!KOL!K
aYLnn*
Uckerock
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz ! - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz !   Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz ! - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 8:47 pm

esradan umudu keselm bencee Very Happy
aYLnn*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
aYLnn*

Kadın
Ruh Hali : Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz ! - Sayfa 5 Canliwc6

MesajKonu: Geri: Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz !   Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz ! - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 2:27 pm

ya esra boğarm sni ama kıyamıorm=) yaa bari bi final bölüm yap allh aşkına=)
Uckerock
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Uckerock

Kadın
Lakap : kül kedisi :)
Ruh Hali : Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz ! - Sayfa 5 Araniyoby9

MesajKonu: Geri: Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz !   Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz ! - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 1:06 pm

----------------------------- --

Yağmur tek başına yolda yürürken yanında emi music binasını fark eder..

- - inanmıyorum anahim buralara ayak bastı der ve merdivenleri öpmeye başlar

Güvenlik görevlileri yağmura bakarak aralarında konuşmaya başlarlar.. derken bina önüne bi araba yaklaşır ve durur..

----------------------------------- -------- -

Esra: Ayliiniiim ayy inanmıyorum ya

Aylin: Ayh neydi o öyle

Derya: Nihayet şans bizede güldü demek

Yağmur: Ayy hadi hemen arayalım

Aylin: İyide ne işi ya :s

Yağmur: Önemli mi karşılığında RBD var

Aylin: Ama adam öle bişe demedi ki ya sadec e bnmle çalşmak istermisin dedi pff

Yağmur: Ee o kadarınıda biz ayarlıcz tabi şu adama kapağı bi attk mı iş tamamdır

Derya: RBD için her şey feda sen bile Aylin

Hepsi ona bakar..

Derya: Şaka kuşum ya senden değerli deil tabii ki
Esra: Ya hadi arayalım şu herifi

Aylin: ya bi diğerlerinin de fikirlerini alsaydık

Yağmur: Off onlarada sürpriz olur işte fena mı

Esra: Bencede önce otele gidip fikirlerini alalım

Geldikleri yoldan geri dnerler..

------------ ----------------------- -----

Büşra: Off leylim çık artık şu banyodan kaç saat oldu ya

Leylim: Çöllerdeyim yanıyorum kutuptayım üşüyorum …

Büşra: Ya yeter artık RBD’nin yerine sen konser verckmişsin gibi saatlerdir prova yapıyorsun banyoda bari bi stüdyo tutsaydın

Leylim: Uzanıyorum tutamıyorum özlüyorum ağlıyorum..

Büşra: Pff neyse ben boş bi oda buluym kendime sen yarına ancak çıkarsın

Leylim: Yasak mısın anlamıyorum ne olur dönn..

---------- ------------- ---- --------------------------------

Yağmur EMI Music binasının önünde merdivenleri öperken güvenlik görevlilerinden biri hızla yanından geçerek duraksayan arabanın kapısını açarken diğer görevlide yağmuru kolundan tutarak kaldırmaya çalışır

Yağmur: Noluyo ya bırak beni ya seni anahime şikayet ederim bırak bırak bııraakkk.. diyerek çırpınır

-- que haciendo ? (neler oluyor) (cıbır İspanyolcası Very Happy)

Yağmur sesin geldiği yöne kafasını çevirdiğinde az önce öptüğü merdivenlere yığılır. Çünkü ses çok tanıdıktır ve gördüğü; uğrunda dağları adaları deldiği ölüp bittiği anahiden başkası değildir !!
Uckerock
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Uckerock

Kadın

MesajKonu: Geri: Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz !   Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz ! - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 1:10 pm

bu bölümü çok önceden yazmıştım bilgisayara geçirmeye üşeniyordum.. aslında daha uzundu ama o zamanlar daha farklı planlarım vardı o ayrıntılar onun içindi.. farklı olaylar olacaktı ve konsere gidemiycktik ! Senaryonun isminede uygun olarak farklı ülkelerde rbd peşine düşecektik..

Ama artık RBD ile ilgili hayaller kurmak canımı yakıyor ve zaten temebellik problemimde var sizi sürekli bekletiyorum bunun için bi final yazıp bitiricm senaryoyu.. tembellik yapıp sizi çok beklettiğim için özür dilerim..
Uckerock
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Uckerock

Kadın

MesajKonu: Geri: Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz !   Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz ! - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 1:43 pm

Final : Sonun başlangıcı !

Konser günü..

Konser alanında büyük bir heyecanla birlikte hüzün vardı.. çünkü bu konser tüm meksikalıların izleyeceği, büyüsüne kapılacağı son konserdi ! RBD bu son konserden sonra yoktu artık herşey bitiyordu..

Türk RBDciler hayallerini gerçekleştirebilmek için bu konserin son şansları olduğunu biliyorlardı.. bunun için onca zorluklara karşı dünyanın öbür ucundaki bu hiç tanımadıkları ülkeye hayallerini gerçekleştirmeye ve canlarından çok sevdikleri gruba veda etmeye gelmişlerdi..

Sadece türkler değil dünyanın birçok yerinde RBD fanları bu sonun başlangıcına hepbirlikte şahit olmaya gelmişlerdi..

Hemen hemen herkes gözlerinde yaşlarla bu sonun başlangıcını bekliyorlardı.. kalplerini endişe, korku, hüzün ve sevgi esir almıştı..

Aylin Pedro Damián'ın yapımcılığını üstlendiği dizide rol almayı kabul etmişti ve bu sayede tüm türk rbdcilerin meksikaya geldiğini öğrenen pedro onlara bir ayrıcalık tanımış ve sahne önünü onlara ayırmıştı..

Şimdi hepsi sahnenin önüne dizilmiş, konser videolarında defalarca hissettikleri o büyüyü en yoğun şekilde ilk ve son kez hissetmeyi bekliyorlardı.. gözlerinde hüzün mutluluk karışımı belirsiz yaşlarla..

ve ışıklar kapandıı.. kulaklarına 2 sene önce asi yıllar fragmanında duydukları, onlara RBDyi tanıtan ve sevdiren o ilk ve çok özel şarkının müziği geldi.. şimdi RBD sahnedeydi...

tüm fanlar o ilk şarkıyı son kez canlı olarak dinlerken ağlayarak eşlik ediyorlardı.. pankartlar açılmıştı... milyonlarca kişinin o anda dilediği tek birşey vardı... şarkı bittiğinde hepsi bir ağızdan bunu haykırıyordu

--bitmesin ! :'(

konser RBD'nin birbirinden güzel şarkılarıyla ve fanlarının haykırışları gözyaşlarıyla devam etti.. son albümden söyledikleri solo şarkılar adeta ayrı ayrı bir veda edişti.. onlarda çok üzgündü.. şarkılarını okurken gözlerindeki yaşlar hiç eksilmedi..

ve konserin sonu geldi.. fanların beso beso diye bağırması gerekiyordu artık ama bu defa öyle olmadı.. no quiero fin çığlıkları tüm meksikada yankılanıyordu..

--------------------------- -----------------

arkadaşlar daha fazla yazamıcm gerisini sizin hayal gücünüze bırakıyorum.. bunca zaman yazdıklarımı okuduğunuz ve sabırla beklediiniz için hepinize çok çok teşekkür ediyorum..
aYLnn*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
aYLnn*

Kadın

MesajKonu: Geri: Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz !   Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz ! - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 7:45 pm

yaa esracm mükemml olmşşş bunu yazarkn ağlıorm gerçktn çok duygulndm aslnda herşein tam anlamıyla bittini bu son bölümü okurkn daa ii anladm teşekkr ederm.
aslnda geçen gün çok güsel bi rüya görmştm ve uyandıımda gördüüm rüyayı senaryo haline getrmye karar verdm ve ilk bölümü yazdm bile hatta dün koyucktm foruma ama artk bnmde içmdn gelmioo silicm sanırm='(

tekrar saol.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz !   Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz ! - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 9:06 pm

ESRA SEN YAZAMADIĞINDAN DEVAMINI BEN GETİRİYORUM BARİ TAM OLARAK BİTSİN İZİN VERCEİNİ BİLDİĞİMDEN YAZIORUM..

ve rbd ağlamaya başladı fanlarının o haykırışlarını duyunca.. içtenlikle gelen bi knuşma yaptılar...

anahi=ağlayarak = gerçekten böyle olmasını istemezdik.. şartlar bunu gerektirdi.. daima herzaman binevi ölene denk kalbimde olucak olan siz yanii fanlar hayatımda çok değişikliğe sebeb oldunuz.. en azından kendimi sevmeyi öğrendim... bu rüyaya hep beraber başladık.. ve hep beraber bitiriyoruz.. biz sizleri unutmuycaz hepimiz eminizki sizde bizi unutmuycaksınız...

poncho ==ağlayarak== anahinin dediği gibi... belkide kaderimizde böyle bişey vardı ki öyle.. belkide kaderimizde bundan sonra kötü bi yaşam olucak yada iiyi bi yaşam tek unutmuycaım şey bu bağrışlar olcak... daha fazla sürdüremem.. rbd unutulmuycak

dulce = ağlayarak== her ne olursa olsun.. bigün hepimizin hayatı biticek.. bizim için en iiysi buyduu.. biz burda gruptan öte.. kardeşliği yaşadık..tanrı bana 5 tane daha kardeş verdii.. biz bi aileyiz

yaa kusura bakmaın daha fazla yazamam çok fena ağlıyorum...

VE KONSER BİTER RBD BİTER NEKADAR İSTEMESEKTE BÜYÜK RÜYADAN HERKEZ UYANIR.. VE ŞİMDİ GERÇEK HAYATTAYIZ

Esra = aylinle beraber yeni projlere yelken açıyolardır.. ve yepyeni dizileri çıkıp çok tutulduktan sonra... mexicayı bırakıp türkiyede oyuncu olmuştur.. pedronun tuzağına düşmeyip o kendi tuzağına düşürmüştür pedroyu... pedro artık yapayanlız denilebilcek durumdadır.. ve sık sık röpörtaj yapcağı insanın leylim olduğunu söylemiştir.. fakat bu fazla gelen ünden sıkılmıştır.. dışarda eskisi kadar rahat değildir artıkk.. ve direk tek dostunun yani deryanın evine yerleşir.. tatil için izmire giderler.. çünkü orda en sevdiği arkadaşları vardır

Aylin = pedroyla iiyii bi anlaşma yapıp ün kazanmışdır... mexicanın en sevilen artistlerinden biridir... ama bunu daha fazla kaldıramayıp normal yaşamına dönmek isteyip.. istanbula dönmüştür.. istediği zaman kapısının açık olduğunu belirtmiştir pedro.. istanbulda artık ne serkan nede emre vardır o yzden aylin izmire arkadaşlarının yanına dönmüştür..(leylim yağmur büşra melda emre serkan) biriktirdiği parayla ömür boyu rahat rahat yaşayabilir durumdadır

Leylim = okulu bitmiştir... izmire taşınmışlardır.. çoğul knuştum evet.. yağmur melda aylin ve büşrayla beraber aynı evde yaşıyolar .. yaşadığı onca zorluğa rağmen bu zorlukları tek başına yenmiştir.. ve şuanda onun için asla vazgeçemiyceği dostlarıdır yağmur melda aylin serkan emre ve büşra... nekadar oyuncu olmak istesede rbd gibi olmaktan korkmuştur.. ve asla bu mesleği yapmıycam demiştir kendi kendine.. şuan gazeteci.. fakat izmirden dışarı çıkmak istemiyordur.. izmir olaylarını çekiyor genelde

yağmur = o belkide aramızda en şanslılarıdır.. istediği mesleği oldu.. yani tiyatrocu artık.. her nekadar zor gelsede artık onun için anahi olayı kapanmıştır.. bazen anahinin eski resimlerine bakıp gözleri dolsada.. oda gerçek hayattadır artık.. rüya bitmiştir onun için..

melda = yazar olmuş güzelmi güzel bi insandır artık.. bzen çok sıkılsada aşamıycak bişeyn olmadığını dşünüyor... ponchoya benzer bi sevgilisi var.. ve onun sayesinde rbd etkisinden kolay kolay kurtulmştur

Büşra = aralarında tek tiki insan odur.. hukuk okuyor.. biraz gecikti ama olsun sonuçta okuyo okulunun bitmesine bi kaç ay var.. ve sık sık görüşemediği arkadaşlarıyla telefonlaşırlar.. yeni hayatında tek dostlarıyla çok mutludur

Derya = öğretmendir... kötü kız senaryosu yazan leylim şuan onun yüzüne belkide bakamaz durumdadır.. çnkü sağlam bi öğretmendir..
araları eskiden kötü olan leylimle şuan can ciğer kuzu sarmasılar tabii esra tek vazgeçemiyeceği dostudur..

Emre = izmirin en iyii üniversitesinde ingilizce öğretmenidir.. hayatı çok güzel gidiyordur.. bazen ailesi onu ziyarete gelir bazen o yanlarına gider.. serkanla beraber aynı evi paylaşıyorlar.. her gece leylim aylin büşra melda yağmur ve serkanla beraber o disco benm bu bar senn gidip dans ediolardır Very Happy bzen sahile inerler.. aralarında o gün kötü biri olunca direk hepsi emreyle knuşmak ister.. çünkü insana çok iyii morel verip güldürür... zamanında leylimide o iyleştirmiştir Very Happy

Serkan = cerrah olma yolundadır... daha okulu bitmemiştir çnkü doktorluk kolay bişey değildir.. bu mesleği yapabilceğinden kendisi bile emn değildir.. lisede hatta bu meslekten nefret eden ve başka bi mesleği isteyen biriydi.. ama ailesi doktor olmasını çok istediğinden doktor olma yolundadır...

Hörü = nesliyle ortak bi şirketi vardır... hayatı süperdiirr tam anlamıyla.. nişanlıdır... hala rbd sitesini iptal etmeye gönlü razı olmamıştır.. rbd şarkılarını hala dinliyordur.. şans eseri nişanlısı da eski rbd ci çıkmıştır.. kısacası çok mutlu bir gelecek onu bekliyordur

Nesli = zamanında babasından gelen büyük bi mirasla okuma gereyi dymamıştır... ginede hayatını güvence altına almak için bolbol şirket kurmuştur... dünyanın her bi yerini gezmektedir.. son olarak belki oda izmire gider kim bilir...

Yüksel = karadenizde balıkçıdır..

Ve hepsinin sonları mutlu bitcek gibi gözüküyor.. mutlu bitmese bile bu dostluk hiç bir zaman dağalmıycaktıı.. belkide rbd onlara büyük bir ders olmuştu kim bilir..
Uckerock
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Uckerock

Kadın

MesajKonu: Geri: Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz !   Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz ! - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 12:56 pm

leylimcim teşekkürler sonunu yazdığın için.. dün kendimi berbat hissettim, ağlamaktan yazamadım öylece bitirdim.. bende zaten sizden bu sonun başlangıcını yazmanızı isteycktim.. tekrar teşekkürler

Yüksel = karadenizde balıkçıdır.. buna koptumm çatlaksın ya
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz !   Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz ! - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 5:48 pm

ö.diiğil kuzum ztn yazamadığından yazdım bende =)

ewd ona bende koptum Very Happy ama içimden kimin ne olcağını hisettiğimden öyle oLdu.. kimin ne meslek olmak istediğini bilmiorum ama içimden bunlar olcakmış gbi geldi ne bliyim =)

nese tekrar önmli değil esracım düşünme bile böle şeleri
aYLnn*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
aYLnn*

Kadın

MesajKonu: Geri: Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz !   Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz ! - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 9:50 am

valla leyloşm süper olmş bnde oyuncu olmk istiorm ama iş hayatımn sonu kötü bitmş nese sznle beraberm sonçta=) serknda doktr olmk istemio ama biz ona hep dktorluğu yakıştırıorss süper hissetmşsn yanii=) emre de ünivrsitede japonca okumk istio=)

hepinizi çok seviormmm.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz !   Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz ! - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 5:19 pm

=) saol cnm
Uckerock
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Uckerock

Kadın

MesajKonu: Geri: Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz !   Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz ! - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 5:18 pm

yaa ama ben tam bi rbd özentisiyim onlar gibi grubum olsun istiyorumm nasıll yabmazsıınn beniii.. sizinle bi grup kuralım senaryonun sonunda ben bateristt olurumm aşkmm gibi davulcuda diebilirsiniz trendy gibi Very Happy rbdyi bulma yolunda yaşadıımız şeylerde dizi olsun Very Happy:D ayhh bu kadar özenti olur bi insan ama onlardan bi farkımız olsun biz hiç ayrılmayalım :'(
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz !   Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz ! - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 6:33 pm

aaaaaa kesnlkleee... bende çok isdiorum bunu hem sesimde güzel gırtlakta var anahim gibi barabiliorum bende solist olurum Very Happy
aYLnn*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
aYLnn*

Kadın

MesajKonu: Geri: Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz !   Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz ! - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 1:01 pm

evt bncede farkımız bu olsn bnmde sesim çok güsel bikere hıh=)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz !   Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz ! - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 5:31 pm

aaa ii tmm ozaman sen ben esra.. 3 de erkek buldukmu minnie rbd Very Happy Very Happy Very Happy
aYLnn*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
aYLnn*

Kadın

MesajKonu: Geri: Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz !   Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz ! - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 7:05 pm

tmm serkanı da alalm onnda sesi güsel=) aslnda emrennde güsel=) karar veremedm birdn=)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz !   Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz ! - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 7:28 pm

2sinide alalım Very Happy
aYLnn*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
aYLnn*

Kadın

MesajKonu: Geri: Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz !   Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz ! - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 4:00 pm

tmm Very Happy
@N@H!KOL!K
Co-Admin
Co-Admin
@N@H!KOL!K

Kadın
Meslek : ÖĞrenci
Lakap : Anahi'nin kardeşi =) AnnYKoLiK // Anahi'ye Tapan Kişilik xD
Ruh Hali : Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz ! - Sayfa 5 Manyakrp5

MesajKonu: Geri: Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz !   Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz ! - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 1:13 pm

Çok güzel olmuş.Ellerinize sağlık... Esra'm beni Anahi'Mle karşılaştırdığın için teşekkür ederim.(gerçek olmasa bile senaryoda onu görmüşüm =))
http://www.rbdfantr.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz !   Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz ! - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ekim 03, 2008 11:12 am

Balık tutmayı severim Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz !   Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz ! - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ekim 03, 2008 12:25 pm

ben tüm sevdiğim şeyleri yazdığımdan koydum deniz balık felanda benm hşuma gider o yzden geçirdim sorun olcanı düşünmedim ki yok ztn gerçek değil yha.. memnun olmayan olursada direk değiştiririm Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz !   Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz ! - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 7:16 pm

memnun olmayan varsa söylesinnn Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz !   Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz ! - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 6:00 pm

ewt kesinlklee =)
Uckerock
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Uckerock

Kadın

MesajKonu: Geri: Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz !   Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz ! - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 9:18 pm

Haha yamuur deill ya bak onun sonunu unutmuşsnn Very Happy:D ben yaziiim :E

esranın tavsiyesine uydu ! annesinin makyaj malzemelerine ayırdığı paraları biriktirerek californiada bi tatil köyü kurdu Very Happy:D hayatını eğlenerek geçiriyo.. yaz tatillerinde eva ve esrayla birliktee =))
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz !   Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz ! - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Ekim 12, 2008 6:32 pm

Haha Haha koopptun gne

Rebeldeciyiz Biz Heryerdeyiz !
5 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki